Klimatyzacja | Zabrze, Gliwice | RAMAX

Decydując się na klimatyzację możemy odmienić nie tylko swoje życie, ale również innych domowników. Klimatyzacja zapewnia komfort i jest dodatkowym atutem podczas codziennego funkcjonowania. Klimatyzacje z naszej oferty sprawią, że podczas upałów będziesz czuć się komfortowo, a oczyszczone powietrze wpłynie pozytywnie na funkcjonowanie organizmu. Twoi goście nie będą narzekać na uczucie gorąca podczas spotkań w Twoim domu. Pamiętaj jednak, że ważne jest, aby dbać o stan klimatyzacji. Służymy Ci pomocą! Nasi serwisanci dokonują wszelkich prac związanych z konserwacją oraz kompleksowym serwisem, między innymi w miejscowościach takich jak Gliwice, Zabrze oraz okolice. 

Jak często czyścić i serwisować klimatyzację?

To, z jaką częstotliwością należy czyścić i serwisować klimatyzację zależne jest od wielu czynników, takich jak na przykład model klimatyzacji, jakość powietrza czy ilości kurzu i pyłu w mieszkaniu bądź domu. Ważne jest, aby zapytać przy zakupie czy też przy montażu naszych techników, co ile miesięcy powinny być wymieniane filtry oraz przeprowadzane ogólne czyszczenie i odgrzybianie.

Dzięki prawidłowemu dbaniu o klimatyzację będziesz mógł się cieszyć ze wszystkich korzyści posiadania sprawnie działającego urządzenia. Przede wszystkim będziesz mógł oddychać świeżym i czystym powietrzem, co znacząco wpływa na Twoje zdrowie i samopoczucie. Również możesz być pewien, że szczegółowe przeglądy i kontrole przez Naszych specjalistów zagwarantują Ci bezawaryjność na długie lata. Bez najmniejszych problemów dojedziemy do Twojego domu, mieszkania czy też biura w Gliwicach, Zabrzu i innych miejscowościach w województwie śląskim. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i z tej racji działamy szybko i sprawnie, zapewniając Państwu 100% zadowolenie z Naszych usług.

Jak dobrać odpowiednią temperaturę?

         Dobór temperatury na klimatyzacji jest bardzo ważny. Zależny jest głównie od Państwa preferencji i stopnia odczucia gorąca czy zimna. Jednak często zdarza się, że podczas gorących dni użytkownicy klimatyzacji dobierają zbyt niską temperaturę, która może wywołać osłabienie organizmu i nabawić się bólu gardła czy ogólnego przeziębienia. Dlatego, aby temu zaradzić pragniemy zaznaczyć, że nie powinno ustawiać się temperatury wewnątrz, która będzie niższa niż 7 stopni Celsjusza od tej na zewnątrz. Optymalna temperatura w lecie w pomieszczeniu powinna wahać się pomiędzy 23-26 stopni Celsjusza. Wtedy możecie być spokojni, że nie wywoła to w waszym organizmie szoku termicznego. Dbając o te wszystkie, jakże ważne aspekty, będziecie mogli cieszyć się z użytkowania klimatyzacji, poczucia komfortu i co najważniejsze ze zdrowia.

            Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w swoim domu, skontaktuj się z nami!